Ansatte

Lewi Solli

Styreformann/Partner

Produktansvarlig: Silmax, Maxmill

Ansvarlig område: Oppland, Hedemark

Tlf: 9829 3959
E-mail: lewi.solli@09070.com

Ronny C Jenssen

Daglig leder/Partner

Tlf: 9829 3966

E-mail: ronny.jenssen@09070.com

 Roger Tellefsen

Salgssjef/Partner

Tlf: 9829 3951
E-mail: roger.tellefsen@09070.com

Teknisk inne selgere

Bjørn Pettersen

Tlf: 9829 3960
E-mail: bjorn.pettersen@09070.com

Tore Johnny Holberg

Tlf: 9829 3961
E-mail: tore.holberg@09070.com

Anne Bjørnebekk

Tlf: 9261 8939
E-mail: anne.bjornebekk@09070.com

Odd Roar Bjønland

Tlf: 9829 3965
E-mail: odd.bjornland@09070.com

Selgere

Roger Tellefsen

Ansvarlig område; Hordaland
Tlf: 9829 3951
E-mail: roger.tellefsen@09070.com

Bjørn Johannessen

Ansvarlig område; Rogaland
Tlf: 9829 3952
E-mail: bjorn.johannessen@09070.com

Bjørn Viggo Larsen

Ansvarlig område; Østfold
Tlf: 9829 3955
E-mail: bjorn.larsen@09070.com

Bjørn Kristoffersen

Tlf: 9829 3953
E-mail: bjorn.kristoffersen@09070.com

Ronny C Jenssen

Ansvarlig område; Møre
Tlf: 9829 3966
E-mail: ronny.jenssen@09070.com

Enver Duracak

Ansvarlig område; Stavanger
Tlf: 9829 3950
E-mail: enver.duracak@09070.com

Kenneth Eliasson

Ansvarlig område; Trondheim, Oppland
Tlf: 9829 3957
E-mail: kenneth.eliasson@09070.com

Regnskap

Servicepakke Østfold

Faktura mail

Elisabeth S. Johnsen

Tlf: 9829 3958
E-mail: elisabeth.johnsen@09070.com

Tlf: 09070 E-mail: faktura@09070.com