Ansatte

Lewi Solli

Styreformann/Partner

Produktansvarlig: Silmax, Maxmill

Ansvarlig område: Oppland, Hedemark

Tlf: 9829 3959
E-mail: lewi@09070.com

 

 

Ronny C Jenssen

Daglig leder/Partner

Tlf: 9829 3966

E-mail: ronny@09070.com

 Roger Tellefsen

Salgssjef/Partner

Tlf: 9829 3951
E-mail: roger@09070.com

Teknisk inne selgere

 

Bjørn Pettersen

Tlf: 9829 3960
E-mail: bjorn@09070.com

 

Tore Johnny Holberg

Tlf: 9829 3961
E-mail: tjh@09070.com

 

Anne Bjørnebekk

Tlf: 9261 8939
E-mail: anneb@09070.com

 

 

 

Selgere

 

Roger Tellefsen

Ansvarlig område; Hordaland
Tlf: 9829 3951
E-mail: roger@09070.com

 

Bjørn Johannessen

Ansvarlig område; Rogaland
Tlf: 9829 3952
E-mail: bj@09070.com

 

Bjørn Viggo Larsen

Ansvarlig område; Østfold
Tlf: 9829 3955
E-mail: bvl@09070.com

 

Bjørn Kristoffersen

Tlf: 9829 3953
E-mail: bjorn.kristoffersen@09070.com

Finn Kittilsen

Ansvarlig område; Stavanger
Tlf: 4141 5757
E-mail: finn.kittilsen@09070.com

 

Enver Duracak

Ansvarlig område; Stavanger
Tlf: 9829 3950
E-mail: enver@09070.com

 

Kenneth Hoff

Ansvarlig område; Møre
Tlf: 9829 3968
E-mail: kennet.hoff@09070.com

 

Kenneth Eliasson

Ansvarlig område; Trondheim, Oppland
Tlf: 9829 3957
E-mail: kenneth.eliasson@09070.com

 

Regnskap

 

Servicepakke Østfold

Elisabeth S. Johnsen

Tlf: 9829 3958
E-mail: elisabeth@09070.com

 

 

 

 

 

Tlf: 09070